
Maison Label
Juniper Wood Eau de Parfum
Verkrijgbaar in 50 ml
Laat je e-mail achter en we verwittigen je wanneer de prijs zakt.
Geurprofiel
Fris2.9
Zoet0.3
Houtachtig1.2
Bloemig0.0
Warm5.0
Noten
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost Juniper Wood Eau de Parfum?
De laagste prijs voor Juniper Wood is momenteel € 51,99 (50 ml). De prijs wordt dagelijks bijgewerkt.
Waar ruikt Juniper Wood Eau de Parfum naar?
Juniper Wood is een overwegend aromatisch, fris kruidig en warm kruidig geur.
In welke maten is Juniper Wood Eau de Parfum verkrijgbaar?
Juniper Wood is verkrijgbaar in 50 ml.
Wat is een goedkoper alternatief voor Juniper Wood Eau de Parfum?
Ser Al Malik Eau de Parfum ruikt vergelijkbaar en start vanaf € 16,49, goedkoper dan Juniper Wood. Bekijk alle parfums die ruiken zoals Juniper Wood voor meer opties.
Parfums zoals Juniper Wood Eau de Parfum
90% matchLabel
Fine Perfumes Juniper Wood - | Parfum Eau de Parfum
Aromatisch · Fris kruidig · Warm kruidig
€ 60,0050 ml
Waarom deze match?
4 gedeelde accords: Aromatisch, Fris kruidig, Warm kruidig, Muskus
7 gedeelde noten
72% matchCulti
Geranio Imperiale - | Parfum Eau de Parfum
Fris kruidig · Warm kruidig · Aromatisch
€ 67,50100 ml
Waarom deze match?
4 gedeelde accords: Aromatisch, Fris kruidig, Warm kruidig, Muskus
2 gedeelde noten
68% matchAmouroud
Himalayan Woods Eau de Parfum
Aromatisch · Houtachtig · Warm kruidig
vanaf € 101,24100 ml
Waarom deze match?
4 gedeelde accords: Aromatisch, Fris kruidig, Warm kruidig, Muskus
4 gedeelde noten
Verschil
Dit parfum is iets houtachtiger.
68% matchAmouroud
Himalayan Woods - | Parfum Eau de Parfum
Aromatisch · Houtachtig · Warm kruidig
€ 210,00100 ml
Waarom deze match?
4 gedeelde accords: Aromatisch, Fris kruidig, Warm kruidig, Muskus
4 gedeelde noten
Verschil
Dit parfum is iets houtachtiger.