
Roger Gallet
Rose Eau de Toilette
Verkrijgbaar in 100 ml
Laat je e-mail achter en we verwittigen je wanneer de prijs zakt.
Geurprofiel
Fris2.3
Zoet0.0
Houtachtig0.0
Bloemig5.0
Warm0.0
Noten
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost Rose Eau de Toilette?
De laagste prijs voor Rose is momenteel € 28,33 (100 ml). De prijs wordt dagelijks bijgewerkt.
Waar ruikt Rose Eau de Toilette naar?
Rose is een overwegend roos, bloemig en fris geur.
Is Rose Eau de Toilette voor mannen of vrouwen?
Rose staat geregistreerd als een damesgeur (voor vrouwen).
In welke maten is Rose Eau de Toilette verkrijgbaar?
Rose is verkrijgbaar in 100 ml.
Wat is een goedkoper alternatief voor Rose Eau de Toilette?
Rose welzijnswater Eau Fraîche ruikt vergelijkbaar en start vanaf € 13,69, goedkoper dan Rose. Bekijk alle parfums die ruiken zoals Rose voor meer opties.
Parfums zoals Rose Eau de Toilette
90% matchRoger Gallet
Rose welzijnswater Eau Fraîche
Roos · Bloemig · Fris
vanaf € 13,69
Waarom deze match?
4 gedeelde accords: Roos, Bloemig, Fris, Witbloemig
6 gedeelde noten
90% matchRoger Gallet
Rose Fragrant Water Eau de Parfum
Roos · Bloemig · Fris
vanaf € 14,8930 ml
Waarom deze match?
4 gedeelde accords: Roos, Bloemig, Fris, Witbloemig
6 gedeelde noten
83% matchElizabeth Arden
Pretty Pink Eau de Parfum
Witbloemig · Bloemig · Fris
€ 15,99100 ml
Waarom deze match?
4 gedeelde accords: Roos, Bloemig, Fris, Witbloemig
3 gedeelde noten
Zelfde doelgroep
83% matchElizabeth Arden
Pretty Eau de Parfum
Witbloemig · Bloemig · Fris
vanaf € 19,79100 ml
Waarom deze match?
4 gedeelde accords: Roos, Bloemig, Fris, Witbloemig
3 gedeelde noten
Zelfde doelgroep