
Azzaro
Forever Wanted Absolu Eau de Parfum
Verkrijgbaar in 50 ml, 100 ml
Laat je e-mail achter en we verwittigen je wanneer de prijs zakt.
Geurprofiel
Fris5.0
Zoet0.4
Houtachtig0.0
Bloemig0.0
Warm2.3
Noten
Basisnoten
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost Forever Wanted Absolu Eau de Parfum?
De laagste prijs voor Forever Wanted Absolu is momenteel € 105,60 (50 ml). De prijs wordt dagelijks bijgewerkt.
Waar ruikt Forever Wanted Absolu Eau de Parfum naar?
Forever Wanted Absolu is een overwegend aromatisch, fris kruidig en fris geur.
In welke maten is Forever Wanted Absolu Eau de Parfum verkrijgbaar?
Forever Wanted Absolu is verkrijgbaar in 50 ml en 100 ml.
Wat is een goedkoper alternatief voor Forever Wanted Absolu Eau de Parfum?
Wanted spray Eau de Toilette ruikt vergelijkbaar en start vanaf € 42,95, goedkoper dan Forever Wanted Absolu. Bekijk alle parfums die ruiken zoals Forever Wanted Absolu voor meer opties.
Parfums zoals Forever Wanted Absolu Eau de Parfum
90% matchAzzaro
Wanted Elixir Eau de Parfum
Aromatisch · Fris kruidig · Fris
Bekijk prijs
Waarom deze match?
4 gedeelde accords: Aromatisch, Fris kruidig, Fris, Citrus
11 gedeelde noten
90% matchAzzaro
The Most Wanted Intense Eau de Parfum
Aromatisch · Fris kruidig · Fris
Bekijk prijs
Waarom deze match?
4 gedeelde accords: Aromatisch, Fris kruidig, Fris, Citrus
11 gedeelde noten
90% matchAzzaro
Wanted Spray Eau de Toilette
Aromatisch · Fris kruidig · Fris
Bekijk prijs
Waarom deze match?
4 gedeelde accords: Aromatisch, Fris kruidig, Fris, Citrus
11 gedeelde noten
90% matchAzzaro
The Most Wanted Eau de Parfum
Aromatisch · Fris kruidig · Fris
vanaf € 128,0050 ml
Waarom deze match?
4 gedeelde accords: Aromatisch, Fris kruidig, Fris, Citrus
11 gedeelde noten